Image

Yükleniyor..

Image

Zorlu Tiny House olarak yaşam standartlarını daha iyi hale getirmek için sektörde hizmet veriyoruz. Daha iyi bir yaşam alanı için kimsenin büyük ve boş yapılara ihtiyaç duymadığını göstermek için sayısız ev modelimiz ile hizmet sağlıyoruz.

Eski Ankara Cd. Polat Sk. No: 15/A Sancaktepe - İSTANBUL
+90(532) 411 61 68

İnfo@zorlutinyhouse.com

© 2023 Zorlu | Tiny House & Hizmetleri
Image

Tiny House Fiyatları

Tiny house, günümüzde oldukça popüler bir akımdır. İnsanlara daha minimal, rahat ve esnek bir yaşam alanı sunması ile ön plana çıkar. Bu noktada ise en fazla merak edilen konulardan birisi Tiny house fiyatları oluyor. Genel olarak açıklamak gerekirse bu evlerin fiyatlarını etkileyen birçok farklı unsur vardır. Öncelikle evin hangi yapıdan inşa edileceği önemli bir konudur.

Image

Satılık Tiny House

Minik evler, geleneksel evlere bir alternatif sunan konut sektöründe büyüyen bir trend. Bu evler genel olarak normal bir evle aynı özellikleri sağlar, ancak daha az oda ve daha küçük bir alan kaplar. Maliyet tasarrufu, çevre dostu olma, mobilite ve daha fazlası gibi çok sayıda avantaj sunarlar. Bu kapsamda satılık tiny house arayan kişiler için firmamız hizmetleri ön plana çıkıyor. Çok sayıda modelimiz ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile sektörde birçok kişi tarafından tercih ediliyoruz. Evlerimiz daha basit bir hayat yaşamak isteyenler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Bu evler, daha düşük yaşam maliyeti ve kolayca hareket etme yeteneği gibi birçok avantaj sunar.

Image

Tiny House Modelleri

Tiny house, Amerika Birleşik Devletleri'nde hızla popüler olan ve sonrasında tüm dünyada büyüyen bir trend. Daha verimli ve uygun fiyatlı bir yaşam tarzı sunan küçük evlerdir. Boyutlarına rağmen daha düşük yaşam maliyeti, daha az çevresel etki ve daha fazla hareketlilik gibi birçok avantaj sunarlar. Bu evler sabit alanların yanı sıra tekerlekli bir şekilde inşa edilebilen ve taşınmalarını kolay olan küçük meskenlerdir. Ev sahiplerinin tüm ev konforlarına sahipken açık havada eğlenmelerine olanak tanıyan benzersiz bir yaşam deneyimi sunarlar.

Image

İstanbul Tiny House

Tiny house, günümüzde her yerde kullanımı yapılan ve oldukça fazla tercih edilen bir ev akımıdır. Özellikle daha esnek ve uygun maliyetli bir yaşam alanı isteyen kişiler için ideal seçenektir. Üstelik tatil alanlarında kullanımı da yaygınlaşıyor. Firmamız tarafından bu alanda uzun süredir kaliteli hizmetler sağlanıyor. İstanbul tiny house ihtiyacı olan kişilere pek çok farklı model seçeneği sunarız. Tiny house, sakinlerine daha fazla hareket özgürlüğü ve kaynakların daha verimli kullanımı sağlamak için tasarlanmış bir evdir. Sunduğumuz bu evler tipik olarak, alan kullanımında maksimum esneklik sağlayan açık bir kat planına sahiptir. Ayrıca genellikle enerji tasarruflu cihazlar ve sürdürülebilir yapı malzemeleri ile donatılmış olarak sunarız, bu da onları çevresel ayak izlerini azaltmak isteyenler için mükemmel bir seçenek haline getirir.